Požár EPS + monitoring a odklízení stromů z komunikací

č.z. 5721.9.2018 | 21:04

Vyjíždíme s DA8 na ohlášený poplach EPS - Trutnov, Family centrum. Již cestou do Family centra z hasičárny nesvítí veřejné osvětlení, jednalo se tedy o nepotvrzený požár, který se sepnul zřejmě výpadkem el. proudu.

Z této události již je jednotka vyslána na monitoring komunikací - je hlášeno několik spadlých stromů přez cestu díky silnému větru.

No "nové" silnici směrem z HSM do města je provedeno rozřezání čtyřech vzrostlých smrků a odklizení mimo komunikaci, dále odstranění několika spadlých větví.

Dále je proveden monitoring z města až po místní část Poříčí, kde na Polské byl rozřezán jeden strom a odklizeno několik větví.

Následně je jednotce ohlášeno Městskou policií Trutnov spadlé stromy na pergolu,plot a částečně byl zasažen i dům v ulici "u Hřbitova". Zde provádíme rozřezání smrků před pergolou, kde se nachází dvě osobní auta, tak aby byla možnost auta přeparkovat do bezpečí - pádem několika stromů na střechu byla narušena konstrukce pergoly. Následně je provedeno rozřezání dalších tří smrků které se nacházeli v těsné blízkosti domu a na střeše pergoly, které ohrožovali bezpečnost. Místo je předáno majiteli a odjíždíme na základnu.