Požár garáže Královec

č.z. 521.12.2021 | 12:22

Poslední listopadový den byla jednotka povolána krátce před půl jednou odpolední k požáru garáže do Královce. Cestu k zásahu komplikovalo husté sněžení a závěje. Na místě události jsme se zapojili do hasebních prací, které probíhaly v dýchací technice a dohledávání skrytých ohnisek s termokamerou. Vytvořili jsme přívodní vedení z nedalekého hydrantu, a taktéž jsme doplňovali cisternu HZS. Průběžně jsme taktéž pomáhali s vytažením zapadlého automobilového žebříku profesionální jednotky. Cestou na základnu jsme pomohli řidiči, který nákladním vozem blokoval komunikaci – podsypali jsme kola, čímž jsme pomohli s uvolněním cesty. A na úplný konec jsme odstranili spadlý strom, který blokoval komunikaci a projíždějící řidiče.

Spolupráce s HZS PS Trutnov, JSDH Žacléř, PČR. JSDH Mladé Buky odvolána cestou na místo zásahu.

Zásah z pohledu HZS