Požár neobydlené budovy

15.9.2014 | 23:20

V pondělí  15.září 2014  ve 23,20 hodin je naší jednotce vyhlášen požární poplach. Jedná se o neobydlené stavení, kde žijí bezdomovci u železničního přejezdu naproti benzince na Polské.

Po několika málo minutách vyjíždí CAS 16 v počtu 1+5 a následně DA 8 v počtu 1+3.

Po příjezdu na místo události již zasahuje jednotka PS Trutnov a požárem je zasažena téměř celá střešní konstrukce. Naši členové pomáhají příslušníkům z PS Trutnov s hašením požáru vně objektu. Celý zásah z důvodů silného zakouření probíhal v dýchací technice. CAS 16 tvořila kyvadlovou dopravu vody od nedalekého hydrantu. Hašení komplikovalo velké množství nashromážděného materiálu. Naše jednotka ponechána na dozor požářiště do ranních hodin, kdy předala místo události PČR.

Zúčastněné jednotky: PS Trutnov, JSDH Trutnov-Horní Staré Město a JSDH Hajnice.