Požár rodinného domu

č.z. 8016.10.2015 | 6:37

V pátek 16. 10. 2015 v 6.37 hodin vyjíždí CAS 16 v počtu 1+3 na požár přístřešku u rodinného domu v Libči. Po příjezdu na místo události již zasahuje jednotka z HZS Trutnov. Průzkumem zjištěn požár přístřešku u rodinného domu, který se přenesl střešní konstrukcí do podkroví objektu. Naše jednotka ve dvou členech v dýchací technice provádí hasební práce. Pomocí ženijního nářadí rozebírá podkrovní konstrukce, do kterých je nutno vlézt a dohledat veškeré ohniska požáru. Dále je z naší cisterny nasazen vysokotlaký proud do podkrovního prostoru. Bylo provedeno osvětlení vně podkroví halogenovými světlomety na stativu od elektrocentrály také z naší cisterny. Na místo dorazila i jednotka SDH Hajnice.

Více foto zde: http://jichrt.rajce.idnes.cz/Pozar_RD%2C_Libec_16.10.2015/