Výroční valná hromada po pauze

27.1.2023

Pátek 27.1.2023 byl pro členy sboru dobrovolných hasičů z „Horňáku“, výjezdové jednotky, hosty z řad funkcionářů, zástupců města a další přátele místní hasičské organizace speciální. Po dlouhé pauze, která byla způsobena pandemií, mohla proběhnout výroční valná hromada, a to v prostorách naší hasičské zbrojnice. Doslova po několika letech mohlo proběhnout setkání, jehož náplní je zhodnocení uplynulé činnosti a plánování té budoucí. Svým slovem nás všechny poctili i hosté z řad OSH Trutnov, HZS PS Trutnov a Města Trutnova – našeho zřizovatele. 
„Výročka“ nebyla pouze formálním setkáním, ale i skvělou příležitostí ke společně strávenému času v kolektivu lidí, které dopředu žene společná věc – pomoc druhým. Po ukončení oficiálního programu byl tedy prostor k posezení u dobrého jídla a pití.
Doufejme, že další schůze a jiné příležitosti k setkání nebudou nijak narušeny.