20.6.2020

Krakonošův cyklomaraton

V sobotu (20.6.2020) jsme se zúčastnili akce Krakonošův cyklomaraton.

12.6.2020

Výstava hasičské techniky a tradiční uzený bůček - ZRUŠENO!

Vážení příznivci tradičního uzeného bůčku a milí přátelé hasičů,

situace, která v souvislosti se současnou situací ve světě, komplikuje nejednu společenskou akci, poznamenala i nás, vlastně i Vás.
Tradiční výstava hasičské techniky, často spojovaná s výborným uzeným bůčkem a lahodným pivem, se letos konat nebude. Velmi nás mrzí, že se letos nesetkáme při půůlitru zlatavého moku a nezatančíme při skvéle muzice.
Pevně věříme a doufáme, že se příští rok podaří navázat na tradici a společně se setkáme, poprvé v prostorách nové hasičské zbrojnice.

Děkujeme za Vaší přízeň a těšíme se.
SDH Trutnov Horní Staré Město

31.5.2020

Pravidelné cvičení výjezdové jednotky

Po delší pauze, která byla způsobena epidemií koronaviru, jsme se sešli poslední květnovou neděli na pravidelném cvičení jednotky.

14.5.2020

Nové vybavení díky Nadaci ČEZ

Nadace ČEZ nám poskytla finanční prostředky, které jsme využili k nákupu nového vybavení.