3. ročník ´Pyrocar´

Přibyslav

27.8.2011 - 28.8.2011

V sobotu 27. srpna 2011 odjeli naši členové na největší setkání požárních automobilů, jejich řidičů,
strojníků a hasičů v České republice. Setkání se konalo na letišti Přibyslav. K vidění bylo velké množství  hasičských vozidel, včetně historické techniky (přihlášeno před započetím setkání 333 ks techniky).

Setkání bylo doplněno o mnoho prezentací firem zabývajících se hasičskou technikou atd.  Část programu byl doplněn ukázkami zásahů profesionálních hasičů z kraje Vysočina. Dále byla ke zhlédnutí ukázka hašení pomocí letadla. K dobré náladě se vystřídalo v hudební produkci několik kapel. Večer nechyběl bohatý ohňostroj. Jediné co všechny potrápilo byla večerní nepřízeň počasí, kdy teplota velice poklesla a začal déšť.

Více Info na: http://www.pyrocar.estranky.cz/